Administration

Henrik Kortermann Sørensen

Henrik Kortermann Sørensen

Direktør

henrik@kortermann-it.dk

70 30 03 30
28 90 44 74

Lykke D. Larsen

Lykke D. Larsen

Bogholderi

lykke@kortermann-it.dk

70 30 03 30

 

Jane Skovgård Hansen

Jane Skovgård Hansen

Bogholderi

jane@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Support

Rocky Jespersen

Rocky Jespersen

Koordinator og indkøber

rocky@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Frederik Damm Pedersen

Frederik Damm Pedersen

Systemkonsulent

frederik@kortermann-it.dk

70 30 03 30

 

Ulrich Mieth

Ulrich Mieth

Systemkonsulent

ulrich@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Jesper Miechels

Jesper Miechels

Systemkonsulent

jesper@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Infrastruktur

Daniel Godskesen

Daniel Godskesen

Systemkonsulent

daniel@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Kim Fagerli-Schmidt

Kim Fagerli-Schmidt

Systemkonsulent

kim@kortermann-it.dk

70 30 03 30

 

Alexander Fabech

Alexander Fabech

Systemkonsulent

alexander@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Ole Sandberg Nørby

Ole Sandberg Nørby

Systemkonsulent

ole@kortermann-it.dk.dk

70 30 03 30

Udvikling

Knud Westdorf

Knud Westdorf

Udvikler og systemkonsulent

knud@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Martin Gordon Christensen

Martin Gordon Christensen

Udvikler

mgc@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Morten Clausen

Morten Clausen

Udvikler

mc@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Christina Bakkegaard Gregersen

Christina Bakkegaard Gregersen

Grafiker og frontend udvikler

christina@kortermann-it.dk

70 30 03 30

Salg

Martin Kingo Rasmussen

Martin Kingo Rasmussen

Salgsteamleder

mkr@kortermann-it.dk

70 30 03 30
40 11 01 17

Jakob Friis-Nielsen

Jakob Friis-Nielsen

Løsningskonsulent

jakob@kortermann-it.dk

70 30 03 30
71 72 98 20

Frank Thorsted

Frank Thorsted

Løsningskonsulent

frank@kortermann-it.dk

70 30 03 30

SVENDBORG

Englandsvej 8
DK-5700 Svendborg

ÅBNINGSTID:
Alle hverdage 8 - 16
Weekend: Lukket

ODENSE

Unsbjergvej 11
DK-5220 Odense SØ

ÅBNINGSTID:
Alle hverdage 8 - 16
Weekend: Lukket

ÆRØ

Kongensgade 31A
5960 Marstal

ÅBNINGSTID:
Alle hverdage 10 - 17
Lørdag: 10 - 14

TLF: 70 300 330

Mail: info@kortermann-it.dk

CVR: 29 79 42 00
Bank: Andelskassen Svendborg
Kontonummer: 5986-4005919

Tilmeld nyhedsbrev

Tilmeld nyhedsbrev

Tak fordi du tilmeldte dig vores nyhedsbrev.